Łóżko HouseBed z barierką prostą Plus (z szufladą)
Opis
Łóżko housebed z barierkami prostymi w stylu skandynawskim.
Przy wyborze szuflady z funkcją spania, materac w szufladzie jest 10 cm na długości krótszy niż materac w łóżku ( szerokość materaca w szufladzie pozostaje taka sama ) A więc wybierając łóżko 160x80, materac do szuflady z funkcją spania musi mieć 150x80 .
Wybrany przez Państwa rozmiar łóżeczka = rozmiar materaca.
Do łóżek housebed do rozmiaru 160 cm długości wykonujemy jedną szufladę, w przypadku łóżek powyżej 180 cm wykonujemy dwie szuflady.
WYMIARY ŁÓŻEK:
- przy długości 140 cm - wysokość całkowita łóżka Housebed wynosi 135 cm / pionowe belki do rozpoczęcia daszku 90 cm
- przy długości 160 cm - wysokość całkowita łóżka Housebed wynosi 140 cm / pionowe belki do rozpoczęcia daszku 90 cm
- przy długości 180 cm - wysokość całkowita łóżka Housebed 145 cm / pionowe belki do rozpoczęcia daszku 90 cm
- przy długości 190 cm - wysokość całkowita łóżka Housebed 150 cm / pionowe belki do rozpoczęcia daszku 90 cm
Występują u nas dwie formy płatności : przelew natychmiastowy ( wysyłka GRATIS )
bądź wysyłka za pobraniem płatna 50 zł - możliwa przy uiszczeniu zaliczki w kwocie 150 zł.
Dane do rachunku :
Luletto Paulina Michalska
Zduńska Wola , nr konta:
27 1020 3437 0000 1902 0206 0085 Bank PKO BP
w tytule przelewu prosimy wpisać : zaliczka ( oraz numer zamówienia )
Czas realizacji około 2 miesięcy.
Uwaga! Po otrzymaniu przesyłki dokładnie sprawdź łóżko w obecności kuriera. W razie uszkodzenia, maksymalnie w ciągu 5 dni od dostawy, należy koniecznie spisać protokół szkody. Bez spisanego protokołu reklamacje z powodu uszkodzenia podczas transportu nie będą uwzględniane!