Najlepsze łóżka do małego pokoju dziecięcego
Najlepsze łóżka do małego pokoju dziecięcego

Najlepsze łóżka do małego pokoju dziecięcego

 

Aranżacja niewielkiego pokoju dziecięcego to wyzwanie, które zazwyczaj wiąże się z kompromisami. Urządzając mały pokój dziecięcy, nierzadko stajemy przed dylematem powiększenia jednej strefy (np. zabaw) kosztem drugiej (np. przestrzeni sypialnianej), lub wyboru konkretnego mebla za cenę rezygnacji z innego. Punktem newralgicznym często bywa łóżko, co do którego wymiarów i rodzaju przychodzi nam podjąć rozstrzygającą decyzję. Jak zrobić to dobrze? Poniżej kilka wskazówek, jak wybrać najlepsze łóżko do małego pokoju dziecięcego.

 

Łóżko z mini-domkiem - komfort i atrakcja w jednym

 

Dysponując ograniczoną przestrzenią, najlepiej jest postawić na sprawdzone rozwiązania, wybierając mebel, który Wy i Wasze dziecko pokochacie za styl, wygodę i pomysłowość. Ów magiczny mebel to łóżko z mini-domkiem. Łączące walory funkcjonalności z estetyką, kompaktowe łóżko-domek zapewnia komfort i atrakcję w jednym. Prosty design łóżka pozostawia wiele miejsca na ulubione dodatki, a niewielkich rozmiarów, otwarta konstrukcja umożliwia funkcjonalne zagospodarowanie sąsiadującej przestrzeni. Co najważniejsze, uwielbiane przez dzieci łóżka z mini-domkiem pozwalają bezkolizyjnie zintegrować część wypoczynkową z częścią rekreacyjną pokoju.

 

Łóżko z szufladą z funkcją spania dla rodzeństwa

 

W pokoju dzielonym przez rodzeństwo świetnie sprawdzi się łóżko z wysuwaną szufladą z funkcją spania. Ten kompaktowy mebel wyposażony w wygodną szufladę na kółkach, w nocy służyć będzie naszym dzieciom, jako wygodne podwójne łóżko, w ciągu dnia zaś pozostawać może łóżkiem pojedynczym, zapewniając tym samym więcej swobodnej przestrzeni do zabawy.

 

Zalety łóżka z szufladą

 

Wybór łóżka rozsuwanego dla dwojga dzieci to rozwiązanie nie tylko funkcjonalne, ale i bezpieczne. W odróżnieniu od łóżka piętrowego, łóżko rozsuwane nie stwarza ryzyka upadku z wysokości. Jego przewaga nad łóżkiem piętrowym to także eliminacja ryzyka potencjalnych konfliktów mogących wynikać z różnicy jakościowej pomiędzy spaniem na górze, a spaniem na dole. Dodatkowy atut łóżka rozsuwanego to jego standardowe wymiary, dzięki którym mebel bez problemu ustawimy w pomieszczeniach problematycznych np. ze skosami lub na poddaszach.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium